poniedziałek, 22 września 2014

Montag Musik #39 - calm wersja 2...

Cześć,
Znowu jesień puka nam z wolna do okien, kap tu, kap tam, kap tu i tam. Choć nie jestem zwolenniczką moknięcia na deszczu, bo raczej nic przyjemnego w tym nie ma, to jesień sprawia, że staję się bardziej melancholijna i w gruncie rzeczy ją lubię. Bo ona daje się lubić... za słońce, jego wschody i zachody, za żółć, złoto i czerwień oblewające niczym farba tysiące krzewów i drzew... za płaszcze, szaliki, za jarzębiny i kasztany. Za to, że mimo iż z rana wychodzimy w podłych humorach i "ogaceni" od stóp do głów w cieplejsze ubrania, to wracamy do domów z rozpiętymi płaszczami i otwartymi umysłami. Choć często sprawia, że przeziębiamy się nawet kilka razy kiedy sobie trwa w najlepsze, to komu tych cierpień nie wynagrodziła gorąca herbata czy czekolada z książką w ręku pod kocem. Jesień to też powrót do szkoły czy uczelni... powrót do starych nawyków i uruchomienie szarych komórek... no i nie zapominajmy o powracających na ekrany serialach z czeluści przeróżnych wytwórni.
Koniec końców... nie taki diabeł straszny... jak się sam na złoto maluje.

A o to dzisiejsze dźwięki :
Pozdrawiam ciepło

Atom


5 komentarzy:

 1. Świetny tekst o jesieni. Dla mnie każda pora roku ma coś w sobie. Bardzo lubię moment kiedy sezony się zmieniają. Co prawda pod koniec i jesień i zima są dosyć męczące, ale i tak nie zamieniłabym tego na jedną porę roku :)
  A deszcz uwielbiam, o ile nie muszę wychodzić z domu a tylko słucham go za szybą haha :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ka. mi się tutaj ociąga! Nie ma czego czytać a i żadnego Blidera nie widać. Jak to tak moszna? \°°/

  OdpowiedzUsuń
 3. te piosenki są super, idealne na jesienne po południe <3
  http://coeursdefoxes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie jesień też wpływa na melancholijny nastrój, ale dzięki temu więcej można zaobserwować w okól nas;) miły klimat dla nas stworzyłaś:* pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba do nas nie wracasz co? :(

  OdpowiedzUsuń


Zapraszam do komentowania.
Każda opinia jest dla mnie ważna, dlatego też nie skasuję Twojego komentarza.

Życzę Miłego Dnia.